projektujemy.


Nasza pracownia reklamy to nie tylko profesjonalne wykonawstwo, ale również miejsce gdzie z wielką troskliwością, starannością i dbałością o każdy detal projektujemy reklamy. Jak powszechnie wiadomo, każda reklama, nawet ta najbardziej prosta w formie i przekazie powinna przyciągać i zwracać uwagę. Tworząc projekty, czy to reklam zewnętrznych, logo 3D, witryn, reklam na samochodach, czy liter przestrzennych, działamy zawsze w porozumieniu z Klientem. Staramy się doradzić wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę zdobytą przez wiele lat istnienia na rynku.


Reklamy, które tworzymy pozwolą na sukces zarówno Twój ale również nasz!

 

produkujemy.


Montownia Reklamy to miejsce, gdzie od wielu lat osobiście produkujemy reklamy  dla małych jak i dużych firm. Bez względu na to czy produkcja dotyczy logo 3D, liter przestrzennych, czy kasetonów zawsze stajemy na wysokości zadania dobierając najwyższej jakości materiały, tak aby efekt wizualny utrzymywał się jak najdłużej bez względu na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zadbamy o wszystkie szczegóły techniczne i technologiczne, aby Twoja firma cieszyła się wykonaną przez nas reklamą przez długie lata.

Proponowane przez nas kasetony, litery ze styroduru, pleksi, czy logo to zawsze widoczna, rzucająca się w oczy i odpowiadająca współczesnym trendom promocja Twojej marki.

 

montujemy.


Po zakończeniu etapów projektowania oraz produkcji zamówionej reklamy w profesjonalny sposób i bez uszczerbku na ciągłości Waszej codziennej pracy, zrealizujemy montaż w Twojej firmie. Z precyzją i dbałością o każdy detal oraz ze szczególną uwagą i starannością o ostateczny efekt wizualny, fachowo zajmiemy się umieszczeniem  Waszego nowego logo firmowego, liter przestrzennych czy reklamy na samochodach firmowych.


Montowanie reklam: logo firmowego, efektownych kasetonów, liter przestrzennych, czy banerów to aspekt który bierzemy pod uwagę już na początkowych etapach naszej pracy. Dzięki szczegółowej analizie otoczenia oraz tego  z jakich ostatecznie  materiałów będzie wykonana reklama możemy zagwarantować, że instalacja reklamy będzie przebiegała szybko, sprawnie oraz bezpiecznie.


Nasz zespół dysponuje zaawansowanym zapleczem technologicznym oraz doświadczeniem dzięki czemu montaż reklamy  wykonujemy zawsze czysto, bezpiecznie i na czas. Ponadto, oferujemy także usługi dodatkowe – sprawnie usuwamy nieaktualne materiały promocyjne oraz uszkodzone banery, litery przestrzenne, czy logo.

 

Projektujemy – produkujemy – montujemy dając 100% zadowolenia z naszych usług!

kontaktuj się.

Montownia Reklamy

ul. Konwaliowa 24

03-194 Warszawa, woj. mazowieckie

tel. + 48 606 126 159

biuro@montowniareklamy.com.pl

NIP: 7421844963

REGON: 280107844

poniedziałek - piątek    10.00-18.00