litery przestrzenne.


Litery przestrzenne nazywane również literami 3D to najbardziej wyrazista i efektowna forma reklamy. W zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać logo Twojej firmy możemy wyeksponować w środku pomieszczeń Twojej firmy lub na zewnątrz budynku odpowiednio go doświetlając, aby był widoczny o każdej porze dnia i nocy.

Litery przestrzenne wykonujemy z różnych materiałów, często je łączymy aby uzyskać pełen zadowolenia efekt. Najbardziej popularne są litery 3D wykonane ze styroduru, o różnej grubości, szpachlowane oraz malowane na wybrany kolor, często z licem z pleksi. Logo wykonane taką metodą wygląda bardzo dekoracyjnie i wyraziście. Kolejną ciekawą propozycją jest wykonanie lietr 3D z pleksi o różnych grubościach, dodatkowo podświetlone wyglądają bardzo estetycznie. Dla firm, które chcą wyeksponować logo o większych wymiarach na zewnątrz budynku proponujemy litery przestrzenne podświetlane. Wykonane z taśmy aluminiowej z licem z pleksi podświetlone diodami led, zawsze widoczne, dające ciekawy efekt, odporne na czynniki atmosferyczne.

Wszystkie litery przestrzenne - 3D wykonujemy komplesowo! Od projektu aż po montaż.

Jeśli nie jesteś pewnien jakiego rodzaju litery przestrzenne najlepej pasują do Twojej firmy skontaktuj się z nami - pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

kontaktuj się.

Montownia Reklamy

ul. Konwaliowa 24

03-194 Warszawa, woj. mazowieckie

tel. + 48 606 126 159

biuro@montowniareklamy.com.pl

NIP: 7421844963

REGON: 280107844

poniedziałek - piątek    10.00-18.00