kasetony reklamowe.


Kasetony reklamowe są najpopularniejszą a zarazem najbardziej widoczną formą reklamy outdoorowej umieszczoną na zewnątrz budynku. Świecąca reklama z nazwą oraz logo firmy zawsze zwraca uwagę - nie tylko po zmroku. Dedykowana jest szczególnie dla sklepów, punktów usługowych, małych firm czy dużych przedsiębiorstw. 

Podświetlane kasetony reklamowe mogą być jedno lub dwustronne: tzw. semafory, płaskie z licem z pleksi z naklejoną pełną grafiką z folii translucentnej stosowanej do podświetleń. W naszej pracowni kasetony produkujemy z ram aluminiowych, które są wytrzymałe i lekkie. Ramę kasetonu możemy pomalować metodą proszkową na dowolny kolor z palety RAL, zgodny z kolorystyką Twojej firmy. Kolejnym i najpopularniejszym materiałem stosowanym w produkcji kasetonów reklamowych jest dibond. Materiał ten pozwala na tworzenie lica oraz boków kasetonu w formie jednolitej bryły, dzięki czemu kaseton jest bardziej estetyczny wizualnie. Dibond jest też bardziej odporny na warunki atmosferyczne. Kasetony reklamowe z dibondu mają frezowane lico - w efekcie powstaje efekt 3D, który przekłada się na bardziej elegancji, prestiżowy wygląd reklamy.

Choć najpopularnijszą formą kasetonu reklamowego jest prostokąt, to tego typu reklama może przybierać różne kolory i kszałty. Taką możliwość dają kasetony z alurapidu. Z taśmy alurapidowej jesteśmy w stanie wykonać każdy kształt logo, litery czy cyfry.

Wszystkie kasetony podświetlane zaopatrzone są w najwyższej jakości wodoodporne moduły LED w standardzie IP65 lub IP67, dodatkowo możemy kaseton wyposażyć w czujnik zmierzchu, dzięki czemu reklama bez Twojej ingerencji zaświeci się sama po zapadnięciu zmroku.

kontaktuj się.

Montownia Reklamy

ul. Konwaliowa 24

03-194 Warszawa, woj. mazowieckie

tel. + 48 606 126 159

biuro@montowniareklamy.com.pl

NIP: 7421844963

REGON: 280107844

poniedziałek - piątek    10.00-18.00